Ал-Насър си осигури място в...
Ал-Насър си осигури място в плейофите на Шампионска лига предсрочно

Ал-Насър си осигури място в плейофите на Шампионска лига предсрочно Отборът на Ал-Насър, с португалската суперзвезда в редиците си, завърши у дома наравно 0:0 с иранския Персеполис в мач от петия кръг в група "А“ на азиатската Шампионска лига. Със спечелената точка Ал-Насър си гарантира участие в плейофната фаза на състезанието предсрочно. За Ал-Насър това са първи загубени точки в групата, като отборът продължава да е без загубен мач. Отборът на Ал-Насър игра от 17-ата минута с десет души, след като Али Ал Уджами получи червен картон. Гол за Персеполис на в 52-ата минута бе отменен заради засада след намеса на системата ВАР. бе титуляр, като остана на терена до 78-ата минута, когато бе заменен от За отбора на Персеполис това е второ равенство в групата, като тимът има и една загуба. След пет кръга отборът е на второто място в класирането, като изостава с пет точки от лидера Ал-Насър.