Берое или Раковски 1964 ще постигне...
Берое или Раковски 1964 ще постигне първия си успех днес

Берое или Раковски 1964 ще постигне първия си успех днес Берое и Раковски 1964 излизат един срещу друг в 5-ия кръг на мъжката Суперлига. Мачът е от 18:00 часа в старозагорската зала "Иван Вазов". Домакините са 10-и с една точка от 4 двубоя, която дойде при поражението с 2:3 гейма от Черно море на 28 октомври. В последния кръг заралии отстъпиха с 1:3 от Дея спорт Бургас. Берое е спечелил общо 3 гейма до момента и е загубил 9. Гостите от Севлиево са една позиция надолу в зоната на изпадащите и нямат точки. Геймовото им съотношение е 0:9. Те записаха поражения от Дея спорт, Пирин Разлог и Добруджа. Ако Берое спечели, ще остане 10-и, а при успех на Раковски, гостите ще изместят днешния си съперник.