Латина на Иван Алипиев и Борислав...
Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов надви Монферато

Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов надви Монферато Латина, където играят българите и , победи като гост Монферато с 86:71 (28:17, 21:10, 16:28, 21:16) в мач от деветия кръг на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2. беше титуляр и беше най-резултатен за успеха. Той се отличи с 24 точки, 6 борби и 1 асистенция за 24 минути на терена. беше резерва и се отчете с 4 точки и 3 борби за 11 минути в игра за Латина. Тимът заема десето място във временното класиране с два успеха и седем поражения. Друг отбор с български представител - Менорка, с в състава си, загуби у дома от Оренсе с 50:74 (12:15, 16:17, 13:18, 9:24) в мач от седмия кръг в лига LEB Oro на мъжкото първенство на Испания. Родният баскетболист влезе като резерва и се отчете с 9 точки и 7 борби за 25:19 минути. Тимът има два успеха и пет поражения през новия сезон във второто ниво на испанския баскетбол и се нарежда на 13-о място в класирането.