Лудост! Президент на турски отбор...
Лудост! Президент на турски отбор нокаутира съдията

Лудост! Президент на турски отбор нокаутира съдията Огромен скандал се разрази минути след края на мача от турската Суперлига между и (1:1). Президентът на домакините нокаутира главния съдия на срещата . Ударът с юмрук беше много силен и остави хематом под окото на рефера. Българският национал изигра пълни 90 минути за гостите и получи жълт картон, а бившата звезда на ЦСКА - София , получи червен картон в 51-вата минута. Гостите също завършиха мача в намален състав, след като напусна към душовете в 95-ата минута. Минути след скандала турската федерация прекрати първенството за момента. Все още обстоятелствата се изясняват. Очаква се тежка санкция за Анкарагюджю. Още по темата: общо новини по темата: 12.12.2023